DSC 0540

 

DSC 0540

Kdo jsme

Jsme první centrum čistě rostlinné stravy v Českých Budějovicích. V naší výrobě zpracováváme kvalitní suroviny převážně v bio kvalitě od předních dodavatelů v této oblasti i od lokálních farmářů.

Centrum rostlinné stravy Slunce je inspirováno přítomností a láskou ke VŠEM živým bytostem. Také my chceme přispět k přeměně současného světa na svět bez bolesti a utrpení.

DSC 0540

Provozy

Vegan Raw food restaurace/kavárna (přízemí)
Zde Vám nabízíme široký výběr čerstvých RAW dortů a dezertů, které pro Vás s láskou vyrábíme, a stálou i speciální denní nabídku raw i vařených veganských pokrmů.Součástí restaurace je i fresh bar, ve kterém Vám připravujeme čerstvé, šetrně lisované ovocné a zeleninové šťávy ze šnekových odšťavňovačů, domácí limonády a smoothie. Posezení u nás si můžete zpříjemnit šálkem lahodné kávy Illy, bio vínem z vinařství Vinselect Michlovský i žívým kvasnicovým nealkoholickým pivem Maisels Weisse (kompletní nabídka nealko/alko nápojů dle nápojového lístku. Naleznete zde rovněž obchůdek s nabídkou vybraných kvalitních bio raw produktů a superpotravin i s možností bezobalového prodeje vybraných produktů.

Veganská jídelna (1. patro, vchod z podloubí)
V tomto příjemném, nově zrekonstruovaném interiéru Vám každý všední den nabízíme obědové menu, které se skládá z polévky a tří hlavních jídel a dále samoobslužný salátový bar. K pití Vám nabízíme 100% Lhenické ovocné šťávy, minerální vody nápoje dle nabídky.

DSC 0540

Kde nás najdete

Vegan Raw food restaurant SLUNCE
Krajinská 238/23
370 01 České Budějovice

t: 380 427 580
m: 777 127 260
e: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
facebook

GPS: 48.976675, 14.473815